Poznaj nas

Opiekunki Od Serca

O nas

Opiekunki od serca, to firma, która zgodnie ze swoja nazwą obrała sobie za motto opiekę nad osobami starszymi i chorymi, wkładając w to co robi przede wszystkim serce.

W zakresie naszych usług  znajduje się zarówno opieka nad osobami starszymi i chorymi w ich własnym domu jak i podczas pobytu w szpitalu oraz w trakcie poszpitalnej rekonwalescencji.

Z empatią i zrozumieniem podchodzimy do każdego podopiecznego zapewniając również komfort i bezpieczeństwo ich rodzinom, które współpracując z naszymi Opiekunami/nami mają zapewnioną  profesjonalną usługę pozwalającą im na skupieniu się na codziennych obowiązkach oraz pracy.

W naszym zespole oprócz wykwalifikowanych i zweryfikowanych przez nas Opiekunek i Opiekunów, znajdują się również opiekunowie medyczni, fizjoterapeuci oraz pielęgniarki. 

Na co dzień współpracujemy także ze specjalistami w dziedzinie logopedii specjalizującymi się w udzielaniu pomocy osobom po przebytym udarze mózgu lub cierpiącym na demencję czy chorobę Alzheimera.

Nasza propozycja zawiera również możliwość cateringu posiłków dla osób starszych lub chorych, przygotowywanych zgodnie z zalecaną dietą podopiecznego i jego zapotrzebowaniami dotyczącymi odżywiania. Posiłki są przygotowywane z produktów najlepszej jakości oraz zgodnie z normami higieny oraz zaleceniami dostarczonymi nam przez rodzinę.